pravděpodobně Rusko konec 19. stol. - Třídílná ikona

Olej na plátně, 57x137 cm. Nesignováno Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

pravděpodobně Rusko konec 19. stol.
50112. Třídílná ikona
Dražba ukončena:08.10.2020 20:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč