pravděpodobně Rusko konec 19. stol.

50112. Třídílná ikona

popis: Olej na plátně, 57x137 cm. Nesignováno Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

zbývá: 8 dnů, 0 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:44:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 27.09.2020 20:35:51 1345
500 Kč 24.09.2020 21:46:24 5921