pravděpodobně ruský malíř 20. stol.

304954. Kytice

popis: Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Olištováno.

dražba ukončena: 26.05.2020 20:26:49

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 4 600 Kč