pravděpodobně střední Evropa konec 19. stol.

64494. Plaketa s historickým motivem

popis: Bronz, průměr 18 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 16.09.2021 21:33:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 15.09.2021 21:11:09 6680
500 Kč 22.08.2021 22:49:31 1610