pravděpodobně střední Evropa konec 19. stol. - Plaketa s historickým motivem

Bronz, průměr 18 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

pravděpodobně střední Evropa konec 19. stol.
64494. Plaketa s historickým motivem
Dražba ukončena:16.09.2021 21:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 15.09.2021 21:11:09 6680
500 Kč 22.08.2021 22:49:31 1610