pravděpodobně střední Evropa konec 19. stol. - Samovar

Mosaz, výška 35 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

pravděpodobně střední Evropa konec 19. stol.
23141. Samovar
Dražba ukončena:17.10.2018 22:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 14.10.2018 18:43:55 2957
500 Kč 09.10.2018 23:20:48 2467