Pravděpodobně středoevropský malíř 1. pol. 19. stol. - Zámeček u jezera

Olej na plátně, 50x65 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Pravděpodobně středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.
51727. Zámeček u jezera
Dražba ukončena:28.10.2020 21:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč