Pravděpodobně středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.

51727. Zámeček u jezera

popis: Olej na plátně, 50x65 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.10.2020 21:35:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 7 500 Kč