pravděpodobně V. Kozák - Oblaka nad krajinou

Olej na sololitu, 20x24 cm. Signováno vpravo dole V. Kozák špatně čitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

pravděpodobně V. Kozák
28772. Oblaka nad krajinou
Dražba ukončena:27.02.2019 18:40:15
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 200 Kč