pravděpodobně Václav Karel - Portrét mladíka

Olej na kartonu, 48x33 cm. Nesignováno, datováno vpravo nahoře 1927. Rám.

pravděpodobně Václav Karel
32254. Portrét mladíka
Dražba ukončena:29.05.2019 18:16:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 200 Kč