přelom 18. a 19. stol. - Italský závěsný talíř

Keramika, průměr 44 cm. Neznačeno.

Pozn.: Restaurováno.

přelom 18. a 19. stol.
69864. Italský závěsný talíř
Dražba ukončena:15.12.2021 20:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč