MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Sklo, brus, výška 32 cm. Neznačeno.
> zpět na aukční výsledky
přelom 19. - 20. stol.
50033. Džbán
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 500 Kč
7513
2 400 Kč
2710
2 300 Kč
7513
2 200 Kč
3759
2 100 Kč
7513
2 000 Kč
3759
1 900 Kč
7513
1 800 Kč
limit (22.09.2020 21:55:51)
3759
1 800 Kč
7513
1 700 Kč
limit (22.09.2020 21:55:39)
3759
1 600 Kč
7513
1 500 Kč
limit (22.09.2020 21:55:26)
3759
1 400 Kč
7513
1 300 Kč
limit (22.09.2020 19:52:36)
3759
1 200 Kč
7513
1 100 Kč
3759
1 000 Kč
7513
900 Kč
3759
800 Kč
7513
700 Kč
2710
600 Kč
3759
500 Kč
2121