Evropa konec 19. stol.

50108. Madona polopostava

popis: Olej na plátně, 80x62 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

zbývá: 8 dnů, 21 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:40:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč