přelom 19. - 20. stol. - Mikroskop

Mosaz, výška 30 cm. Značeno C. Reichert Wien No18676. V původní dřevěné skříňce s neúplným příslušenstvím.

Pozn.: Mírně poškozeno.

přelom 19. - 20. stol.
49845. Mikroskop
Dražba ukončena:07.10.2020 20:52:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč