přelom 19. - 20. stol. - Pohár

Sklo, brus, výška 25 cm. Neznačeno.

přelom 19. - 20. stol.
50034. Pohár
Dražba ukončena:07.10.2020 23:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč