Přemysl Straka

307445. Soubor 3 prací

popis: Různé techniky, od 35x45 do 70x70 cm. Signovány. Rámovány.

Pozn. Některé rány poškozeny.

o autorovi: 1926-2003
Marodil se v Terezíně. Studoval soukromě v Německu, Itálii a Izraeli. Ve své tvorbě se zabýval abstrakcí, figurální malbou a velkým zdrojem inspirace mu byla příroda.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

dražba ukončena: 30.01.2021 20:59:11

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 600 Kč