převážně čeští malíři 19. a 20. stol. - Soubor 45- ti kreseb

Pozn.: Některé mírně poškozeny.

převážně čeští malíři 19. a 20. stol.
13104. Soubor 45- ti kreseb
Dražba ukončena:12.10.2017 18:32:08
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:4 000 Kč