Priese

35072. Rybáři na potoce

popis: Akvarel, 50x40 cm. Signováno vlevo dole Priese. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

zbývá: 37 dnů, 8 hodin

konec dražby: 25.09.2019 19:30:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč

800 Kč 05.07.2019 10:43:45 1252