Priese

35072. Rybáři na potoce

popis: Akvarel, 50x40 cm. Signováno vlevo dole Priese. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 25.09.2019 19:30:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč