Procházka

25427. Chalupy v zimě

popis: Olej na kartonu, 28x31 cm. signováno vlevo dole Procházka. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 29.11.2018 22:38:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč