Procházka

307344. V lese

popis: Akvarel, 27x17 cm. Signováno vpravo dole Procházka 21. Rám, sklo.

dražba ukončena: 18.01.2021 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo