MENU
Vstup do aukce
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
142. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
7. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Prsten, české granáty
27870. Zlato 585/1000, punc čejka, hrubá hmotnost 4,58g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
3 100 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 100 Kč
limit (13.02.2019 20:29:20)
2945
3 000 Kč
4521
2 900 Kč
limit (13.02.2019 20:28:06)
2945
2 800 Kč
limit (13.02.2019 20:28:05)
4521
2 600 Kč
2945
2 500 Kč
4521
2 400 Kč
4706
2 300 Kč
4822
2 200 Kč
limit (13.02.2019 17:21:32)
4706
2 200 Kč
4822
2 100 Kč
limit (13.02.2019 13:29:17)
4706
2 000 Kč
3798
1 900 Kč
limit (13.02.2019 13:28:45)
4706
1 800 Kč
3798
1 700 Kč
limit (11.02.2019 18:40:01)
4706
1 600 Kč
318
1 500 Kč
2297
1 400 Kč
1119
1 300 Kč
318
1 200 Kč
890
1 100 Kč
322
1 000 Kč
1252
900 Kč
318
800 Kč
3798
700 Kč
3932
600 Kč
4828
500 Kč
831