první polovina 20. století - Obřadní nůž

Obřadní nůž, délka 38 cm. Včetně pochvy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

první polovina 20. století
55503. Obřadní nůž
Dražba ukončena:03.03.2021 20:49:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč