Pulitika Duro

46909. V ateliéru

popis: Litografie, 60x80 cm. Signováno vpravo dole Duro Pulitika. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Autor zastoupen v národní galerii Chorvatska.

zbývá: 11 dnů, 12 hodin

konec dražby: 15.07.2020 19:47:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 02.07.2020 17:19:13 6192