Pulitika Duro - V  ateliéru

Pozn.: Autor zastoupen v národní galerii Chorvatska.

Litografie, 60x80 cm. Signováno vpravo dole Duro Pulitika. Rám, pasparta, sklo.

Pulitika Duro
46909. V ateliéru
Dražba ukončena:15.07.2020 19:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč