Purmann - Žena s knihou

Pastel, 40x50 cm, signováno vpravo dole Purmann, rám, zaskleno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

4815. Žena s knihou
Dražba ukončena:26.05.2016 19:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč