Q. Nam - Zátiší se zeleninou

Olej na plátně, 63x45 cm, signováno vpravo dole Q. Nam, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Q. Nam
14663. Zátiší se zeleninou
Dražba ukončena:29.11.2017 21:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč