Qi Bai-Shi  - Ptáček

Dřevořez, 30x21 cm. Značeno vpravo. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Qi Bai-Shi
55125. Ptáček
Dražba ukončena:13.01.2021 19:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč