Qi Bai-Shi  - Ptáček na větvi

Dřevořez, 28x23 cm. Signováno vpravo dole. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

Qi Bai-Shi
48045. Ptáček na větvi
Dražba ukončena:17.09.2020 19:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč