Qi Bai-Shi

52287. Třešně

popis: Dřevořez, 31x21 cm. Signováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám a papír mírně poškozeny.

dražba ukončena: 11.11.2020 20:33:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč