Qi Bai-Shi  - Třešně

Dřevořez, 31x21 cm. Signováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám a papír mírně poškozeny.

Qi Bai-Shi
52287. Třešně
Dražba ukončena:11.11.2020 20:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč