R. Jelínek - Muž s cigaretou

Olej na překližce, 37x33 cm, signováno vlevo dole R. Jelínek, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4861. Muž s cigaretou
Dražba ukončena:26.05.2016 20:04:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč