Mezzotinta na kartonu, 46 x 50 cm rozměr listu, vlevo dole uvedeno: R. Westall del., vpravo dole uvedeno: Agar seulp., dále název díla: BIRT OF OTWAY s dalším vysvětlujícím popisem, uprostřed dole vyznačeno: Pub. May 11. 1804, by ACKERMANN, Repositery of Arts No 101, Strand, London. Rámováno v dobovém zámeckém uměleckém rámu, zdobeném v rozích ozdobami ve tvaru rozevřených květů. Stav grafického vzácného listu je vynikající, rám mírně plošně poškozen, avšak opotřebení zcela odpovídá stáří (1804), zadní krytí vyměněno pro poškození původního krytu. Mimořádná umělecká grafická práce po řadu let jako součást zámecké sbírky.
Obdobné grafické listy se v zahraničí na specializovaných aukcích draží za vysoké částky, neboť bylo vždy tištěno jen velmi malé množství listů pro rychlé opotřebování desek s vyrytým motivem apod. Rovněž cenu díla tvoří i světově uznávané jména umělce – autora díla. Naprosto neopakovatelná aukční nabídka