R. Bernhardt -  Zima u potoka

Olej na plátně, 97x68 cm. Signováno vpravo dole R. Bernhardt. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

303637. Zima u potoka
Dražba ukončena:16.02.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč