R. Bernhardt

303637. Zima u potoka

popis: Olej na plátně, 97x68 cm. Signováno vpravo dole R. Bernhardt. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 16.02.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč