R. Bernhardt

302478. Skalnaté pobřeží

popis: Olej na plátně. 84x115 cm. Signováno vpravo dole R. Bernhardt Nerámováno.

pozn.: Malba poškozena.

dražba ukončena: 02.12.2019 20:16:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 800 Kč