R. Burger - Ženský akt

Olej na plátně, 70x50 cm, signováno vpravo dole R. Burger, rám.

16561. Ženský akt
Dražba ukončena:28.02.2018 18:45:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč