R. Jindřich - Pohled z Petřínské zahrady

Olej na kartonu, 23x28 cm, signováno vpravo dole R. Jindřich, rám.

4702. Pohled z Petřínské zahrady
Dražba ukončena:25.05.2016 21:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč