R. Koďousek

12148. Život je jen náhoda...

popis: Olej na plátně, 17x20 cm, monogramováno vlevo dole RK, rám.

Pozn.: Vzadu přípis ak. malíř R. Koďousek. Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:34:27

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč