R. Lutz - Večer v zátoce

Olej na dřevě, 15x31 cm. Signováno vlevo dole R. Lutz. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

R. Lutz
54717. Večer v zátoce
Dražba ukončena:27.01.2021 21:09:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč