R. Petrovský - Husy na řece

Olej na desce, 51x44 cm. Signováno vlevo dole R. Petrovsky. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

38190. Husy na řece
Dražba ukončena:28.11.2019 20:43:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč