Radomír Kolář - Na dostizích

Kombinovaná technika - kresba, 51x60 cm. Signováno vpravo dole R. Kolář 82. Volný list.

Pozn.: Okraj mírně poškozen.

o autorovi: 1924 – 1993
Malíř, grafik. Studoval na AVU v Praze v malířské speciálce M. Holého, u něhož byl později aspirantem. Od r. 1964 byl členem Armádního výtvarného studia. Věnoval se malbě, kresbě, grafice a ilustraci, navrhoval poštovní známky. Inspiraci nacházel jak v běžném životě lidí, v přírodě a národní minulosti, tak v dostihovém sportu. Byl také autorem monumentálních realizací (gobelíny, mozaiky).

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 103 000 Kč

Radomír Kolář
52289. Na dostizích
Dražba ukončena:11.11.2020 20:37:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč