Radomír Kolář

52289. Na dostizích

popis: Kombinovaná technika - kresba, 51x60 cm. Signováno vpravo dole R. Kolář 82. Volný list.

Pozn.: Okraj mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.11.2020 20:37:51

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 400 Kč