Radomír Kolář

52255. Soubor 2 kreseb

popis: Pastel, 25x33 cm. Signováno R. Kolář 84. Volné listy.

Pozn.: Okraje mírně poškozeny.

zbývá: 21 dnů, 8 hodin

konec dražby: 11.11.2020 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen