Raffaell Santi - kopista - Madona

Olej na plátně, 84x63 cm. Nesignováno. Kopie Madony "del Granduca". Nerámováno.

Pozn.: Přiloženo osvědčení NPÚ k trvalému vývozu předmětu.

Raffaell Santi - kopista
33673. Madona
Dražba ukončena:26.06.2019 18:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč