Rakousko konec 19. století

50111. Nejsvětější Srdce Páně

popis: Dřevořezba, výška: 58 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 8 dnů, 0 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:43:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen