Rakousko konec 19. století - P. Maria - Neposkvrněné srdce

Dřevořezba, výška: 58 cm.

Pozn.: Polychromie poškozena.

Rakousko konec 19. století
50098. P. Maria - Neposkvrněné srdce
Dražba ukončena:08.10.2020 20:31:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 08.10.2020 20:26:05 238
1 000 Kč 30.09.2020 22:28:06 7513