Rakousko konec 19. století

50098. P. Maria - Neposkvrněné srdce

popis: Dřevořezba, výška: 58 cm.

Pozn.: Polychromie poškozena.

zbývá: 7 dnů, 23 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:30:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen