Rastislav Michal - Italský motiv

Olej na překližce, 35x25 cm. Signováno vlevo dole Michal. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

Rastislav Michal
27461. Italský motiv
Dražba ukončena:31.01.2019 21:36:52
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč