Rastislav Michal

38567. První sníh

popis: Olej na překližce. 28x33 cm. Signováno vlevo dole R.Michal. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

zbývá: 3 dnů, 21 hodin

konec dražby: 11.12.2019 19:20:00

vyvolávací cena: 800 Kč

Předmět ještě nebyl dražen