Rastislav Michal - První sníh

Olej na překližce. 28x33 cm. Signováno vlevo dole R.Michal. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

Rastislav Michal
38567. První sníh
Dražba ukončena:11.12.2019 19:20:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč limit (11.12.2019 18:05:01) 1533