Rastislav Michal

38567. První sníh

popis: Olej na překližce. 28x33 cm. Signováno vlevo dole R.Michal. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

dražba ukončena: 11.12.2019 19:20:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč limit (11.12.2019 18:05:01) 1533