Raul Schurijh - Matka s dítětem

Kresba, 32x30 cm. Signováno vpravo dole Raul Schurijh. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

34575. Matka s dítětem
Dražba ukončena:19.09.2019 19:25:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč