Reprodukce, od 26x21 cm do 11x9 cm. Některé signovány. Volné listy nalepeny na papírech. Vyšlo ve 30. - 40. letech 20. století v monografii Rembrandt van Rijn.
o autorovi: 1606 – 1669 Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.