Rembrandt van Rijn - Konvolut 8 reprodukcí

Reprodukce, od 26x21 cm do 11x9 cm. Některé signovány. Volné listy nalepeny na papírech. Vyšlo ve 30. - 40. letech 20. století v monografii Rembrandt van Rijn.

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

57002. Konvolut 8 reprodukcí
Dražba ukončena:18.03.2021 20:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo