Rembrandt van Rijn - Tři chaty a Boží návštěva

Lepty, 21x16 cm a 16x20 cm. Značeno Reichsdruck, 1x signováno vlevo dole Rembrandt. 1x nesignováno. Volné listy.

Pozn.: Pozdější otisky z doby kolem roku 1900, z původní desky.

Rembrandt van Rijn
46887. Tři chaty a Boží návštěva
Dražba ukončena:15.07.2020 19:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 14.07.2020 21:20:34 766
500 Kč 28.06.2020 22:47:29 7247