Lepty, 21x16 cm a 16x20 cm. Značeno Reichsdruck, 1x signováno vlevo dole Rembrandt. 1x nesignováno. Volné listy. Pozn.: Pozdější otisky z doby kolem roku 1900, z původní desky.