Rembrandt van Rijn

46887. Tři chaty a Boží návštěva

popis: Lepty, 21x16 cm a 16x20 cm. Značeno Reichsdruck, 1x signováno vlevo dole Rembrandt. 1x nesignováno. Volné listy.

Pozn.: Pozdější otisky z doby kolem roku 1900, z původní desky.

zbývá: 11 dnů, 11 hodin

konec dražby: 15.07.2020 19:25:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 28.06.2020 22:47:29 7247