Renata Knespl

301130. Panna Marie

popis: Akryl na plátně, 40x40 cm. Signováno vpravo dole Renata Knespl. Nerámováno.

dražba ukončena: 01.10.2019 20:04:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 26.09.2019 23:01:59 2798