René Peron - Soubor 2 filmových plakátů

Otec, matka, má žena a já: Litoofset, 41x28 cm. Signováno vpravo dole v tisku René Peron. Velké manévry: Ofset, 41x28 cm. Volné listy.

Pozn.: V minulosti přeloženy, mírně poškozeny.

24203. Soubor 2 filmových plakátů
Dražba ukončena:14.11.2018 18:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo