René Šebestík - Krajina s jezerem

Olej na plátně, 78x97,5 cm, signováno vlevo dole R. Šebestík, rám.

1914, Praha
Student UMPRUM v Praze (1934-1936; prof. Benda a Špilar). Studijně procestoval Jugoslavii, Řecko, Bulharsko, Rumunsko, Turecko i Podkarpatskou Rus. Malíř krajin a květinových zátiší.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3472. Krajina s jezerem
Dražba ukončena:26.11.2015 22:41:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč