Olej na plátně, 78x97,5 cm, signováno vlevo dole R. Šebestík, rám.
1914, Praha
Student UMPRUM v Praze (1934-1936; prof. Benda a Špilar). Studijně procestoval Jugoslavii, Řecko, Bulharsko, Rumunsko, Turecko i Podkarpatskou Rus. Malíř krajin a květinových zátiší.
Pozn.: Rám mírně poškozen.