René Šebestík - Městský motiv

Olej na plátně, 72x100 cm. Signováno vpravo dole nečitelně Šebestík R.. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Signatura poškozena.

27380. Městský motiv
Dražba ukončena:31.01.2019 19:54:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 000 Kč