R. F. Najman

306412. Cesta v Krkonoších

popis: Olej na plátně, 45x85 cm. Signováno vlevo dole R.F. Najman. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

dražba ukončena: 20.10.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo