R. Holub - Bitevní vřava VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně. 75x100 cm. Signováno vlevo dole R. Holub 56. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

R. Holub
46512. Bitevní vřava VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:25.06.2020 20:52:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč